Czy wiesz, że…

...oryginalne wyroby z prawdziwymi kryształami Swarovski odznaczają się najlepszym blaskiem i najwyższą jakością wykonania? Sprawdź, czy do biżuterii dołączony jest certyfikat autentyczności oraz pieczęć Swarovski. Każda pieczęć ma unikatowy numer. Identyfikator można zweryfikować na oficjalnej stronie Swarovskiego.

Zasługujesz na najlepsze. Wybierz oryginalne.
Sprawdź: Jak rozpoznać oryginalne kryształy Swarovski
Certyfikat Swarovski Biżuteria

Królewski blask. Swarovski rozjaśnia Wersal

Strona główna/Swarovski/Królewski blask. Swarovski rozjaśnia Wersal

Wiedzieliście, że kryształy Swarovskiego to nie tylko kolczyki Made with Swarovski Elements? W kolekcji Swarovskiego jest też miejsce na kryształy mające zastosowanie przy projektowaniu wnętrz. I to jakich wnętrz! Niesamowity żyrandol wykonany właśnie z kryształów Swarovskiego znalazł niedawno dostojne miejsce w słynnym pałacu w Wersalu. Trzy ogromne kryształowe pętle rozjaśniają teraz królewskie wnętrza, które zaprojektował jeszcze nadworny architekt Ludwika XV – Jacques-Ange Gabriel. Fantastyczny żyrandol z kryształów Swarovskiego i żarówek LED to dzieło dwóch paryskich architektów Ronana i Erwana Bouroullec. To trzeba zobaczyć!

Pamiętajcie też, że aby poczuć odrobinę luksusu i zobaczyć oryginalne kryształy firmy Swarovski, nie trzeba jechać do Wersalu. Znajdziecie u nas w Arande kolczyki z kryształami Swarovskiego i piękne kryształowe bransoletki z najnowszej kolekcji Crystalear Made with Swarovski Elements.

SWAROVSKI BRANSOLETKA CRYSTALEAR VITRAIL SREBRO

 

By | 2017-06-15T21:21:20+00:00 02/08/2015|Swarovski|1 komentarz

About the Author:

Oryginalna biżuteria z kryształami Swarovski

One Comment

  1. Anonim 6 czerwca 2016 at 04:00 - Reply

    W końcu jakieś konkretne ujęcie tematu.
    Bez rozpisywania się i przysłowiowego lania wody.
    Zwięźle i na temat. I tak powinno być!

Zostaw komentarz