Czy wiesz, że…

…oryginalne wyroby z ekskluzywnymi kryształami odznaczają się najlepszym blaskiem i najwyższą jakością wykonania? Sprawdź, czy do biżuterii dołączony jest certyfikat autentyczności z hologramem. Każda pieczęć ma unikatowy numer. Identyfikator można zweryfikować na oficjalnej stronie.

Zasługujesz na najlepsze. Wybierz oryginalne.
Sprawdź: Jak rozpoznać oryginalne kryształy

Certyfikat Swarovski Biżuteria

Ten blask przyciąga. Bransoletki Crystallized

Strona główna/Biżuteria/Ten blask przyciąga. Bransoletki Crystallized

Bransoletki Crystallized z najnowszej kolekcji Arande wykonane są z setek pełnych blasku oryginalnych kryształów firmy Swarovski. Jest to znana na całym świecie marka kryształów najwyższej jakości z perfekcyjnym szlifem i nieporównywalną brylancją. Bransoletki dostępne są w klasycznym kolorze Crystal, a także z opalizującym efektem Aurora Borealis. Efekt ten pozwala ująć w kryształach tęczową opalizację – od niebieskiego do złocistego. Czasem pojawia się zielony, pomarańczowy i inne odcienie. Kryształy mienią się tymi kolorami, a wszystko zależy od otoczenia i światła. Wygląd to tak, jakby kryształy przyjmują światło i kolory wokół, a następnie przekazują błyszczącą kolorową tęczę powieloną przez wszystkie fasety. Im więcej szlif ma fasetek, im bardziej one są wymyślne, tym większy jest efekt tęczy. Żeby przekonać się o tym, wystarczy w pokoju potrzymać kryształ Swarovskiego pod słońce. Zobaczycie wtedy, jaka mozaika refleksów powstaje w krysztale i zaczyna grać światłem na ścianach.

Aurora Borealis, często nazywany po prostu AB, jest teraz popularny na całym świecie. Powstało niestety wiele imitacji. Żadna jednak nie może dorównać blaskiem i klarownością oryginalnym kryształom Swarovskiego. To właśnie w firmie Swarovski jeszcze w roku 1956 we współpracy ze słynnym domem mody Christian Dior stworzony został ten niepowtarzalny opalizujący efekt. Nazwę przyjęto od łacińskiego terminu dla zorzy polarnej. Niezwykłe zjawisko świetlne stało się głównym źródłem inspiracji przy tworzeniu tego efektu. Dzięki temu dzisiaj każdy może zalożyć bransoletkę z zorzą polarną w oryginalnych kryształach Swarovskiego.

Przejdź do sklepu Arande, żeby zobaczyć całą kolekcję Crystallized Made with Swarovski Elements. Bransoletki dostępne też w najnowszym kolorze Comet Crystallized. Te wyjątkowe srebrzyste serca zostały wykonane przez Swarovskiego specjalnie dla nas. Znajdziesz u nas kolczyki, komplety i naszyjniki Comet Heart – idealnie pasujące do bransoletek Crystallized.

 

By | 2017-06-15T21:21:20+00:00 02/08/2015|Biżuteria|0 komentarzy

About the Author:

Oryginalna biżuteria z kryształami Swarovski

Zostaw komentarz