Czy wiesz, że…

…oryginalne wyroby z ekskluzywnymi kryształami odznaczają się najlepszym blaskiem i najwyższą jakością wykonania? Sprawdź, czy do biżuterii dołączony jest certyfikat autentyczności z hologramem. Każda pieczęć ma unikatowy numer. Identyfikator można zweryfikować na oficjalnej stronie.

Zasługujesz na najlepsze. Wybierz oryginalne.
Sprawdź: Jak rozpoznać oryginalne kryształy

Certyfikat Swarovski Biżuteria

Firmowe kryształy Swarovski? Jak rozpoznać?

Strona główna/Swarovski/Firmowe kryształy Swarovski? Jak rozpoznać?

Oryginalne kryszały Swarovskiego podbijają serca od wielu lat na całym świecie. Ale gdzie szukać autentycznych kryształów? Jak się dowiedzieć, że to na pewno oryginał? Czym się różnią kryształy Swarovskiego od innych? Nic dziwnego, że macie takie pytania przed zakupem. Każdy z nas chce być pewny, że kupuje oryginalną biżuterię wykonaną z najlepszej jakości materiałów. Któż nie chciałby mieć kryształów tej samej marki, jakie miała na sobie Marilyn Monroe? Nawet wtedy gdy śpiewała, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiet. Słynna aktorka dobrze wiedziała, że nie ma sensu wydawać fortuny na diamenty, jeśli są prawdziwe kryształy Swarovskiego. Dowiedz się, jak odróżnić oryginał od imitacji.

Bransoletka Swarovski Crystal Venue

 

Bransoletka Swarovski Mocca Venue

Od czasu, kiedy Daniel Swarovski wynalazł nowatorską metodę szlifowania, kryształy Swarovskiego stały się głównym elementem biżuterii wielu designerów na całym świecie. Dlatego sygnowane są jako wybór designerów  od roku 1895. Teraz to już osobna linia Swarovski Elements przeznaczona specjalnie dla twórców biżuterii. Swarovski ma też firmowe butiki z własną biżuterią. Są to kryształy tej samej najwyższej jakości jak w kolekcjach Christiana Diora, Jeana Paula Gaultiera, w efektownych kreacjach Victoria’s Secrets czy w kolekcji Crystalear. Te same przepiękne kryształy Swarovskiego znajdziecie w naszej kolekcji Arande: srebrne kolczyki z kolekcji Nawi i bransoletki Venue Made with Swarovski Elements.

Kolczyki Green Venue Gold

Jeśli kupujecie oryginalną biżuterię z kryształami Swarovskiego, sprawdźcie, czy w zestawie jest certyfikat autentyczności potwierdzający oryginalność kryształów. Taki certyfikat dołączamy do wszystkich wyrobów Arande Made with Swarovski Elements. Możecie jeszcze sprawdzić, czy jubiler faktycznie współpracuje bezpośrednio z firmą Swarovski. Najlepszym dowodem jest to, że wiele kryształów Swarovskiego po raz pierwszy na świecie powstało specjalnie dla naszej firmy Arande. Są to niesamowicie opalizujące migdały Vitrail Light, Heliotrope i Bermuda Blue, a także kryształowe liście Blue Leaf i Night Leaf. To jeszcze nie koniec! Z tej samej kolekcji są czerwone migdały z opalizującym efektem Light Siam AB. Zobaczcie: srebrne komplety i srebrne kolczyki w sklepie Arande.

Kolczyki Swarovski Light Siam Flower
Kolczyki Swarovski Blue Leaf Senti

A jeśli otrzymaliście prezent? Jak możecie sprawdzić, czy to są oryginalne kryształy Swarovskiego? Najlepszym wyznacznikiem jest jakość szlifu. W autentycznych kryształach nie ma bąbelków powietrza czy innych skaz, a wszystkie fasetki, czyli ścianki, łączą się precyzyjnie pod jednym kątem. Zobaczcie, jak w kryształach Swarovskiego kąty są precyzyjnie wyszlifowane. Jak to wygląda w imitacji? Tam kąty często się rozjeżdżają i nachodzą na sąsiednie ścianki. Dalej macie wątpliwości? Połóżcie obok biżuterię z prawdziwymi kryształami Swarovskiego. Żadna imitacja nie dorówna blaskiem!

Naszyjnik Swarovski Amethyst Nawi
Kolczyki Swarovski Nawi Amethyst

Chcecie się przekonać, jak błyszczą autentyczne kryształy Swarovskiego? Zobaczcie kolczyki z kryształami Swarovskiego w różnych kolorach, kształtach i wielkościach.

Kolczyki Swarovski Blue Feel Gold

 

By | 2017-06-15T21:21:19+00:00 02/08/2015|Swarovski|0 komentarzy

About the Author:

Oryginalna biżuteria z kryształami Swarovski

Zostaw komentarz