Czy wiesz, że…

...oryginalne wyroby z prawdziwymi kryształami Swarovski odznaczają się najlepszym blaskiem i najwyższą jakością wykonania? Sprawdź, czy do biżuterii dołączony jest certyfikat autentyczności oraz pieczęć Swarovski. Każda pieczęć ma unikatowy numer. Identyfikator można zweryfikować na oficjalnej stronie Swarovskiego.

Zasługujesz na najlepsze. Wybierz oryginalne.
Sprawdź: Jak rozpoznać oryginalne kryształy Swarovski
Certyfikat Swarovski Biżuteria

Sprawdź oryginalność

Strona główna/Biżuteria, Swarovski/Sprawdź oryginalność

Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalne.

Do biżuterii z oryginalnymi kryształami Swarovski otrzymasz certyfikat autentyczności oraz Pieczęć Swarovski. To najnowsze zabezpieczenie z hologramem i unikatowym identyfikatorem. Zobacz, jak wygląda oryginalna Pieczęć Swarovski. Sprawdź, czy identyfikator jest autentyczny.

SPRAWDŹ ORYGINALNOŚĆ

Pieczęć Swarovski posiadają tylko i wyłącznie wyroby z oryginalnymi kryształami Swarovskiego. Tak jak tradycyjna pieczęć od wieków była dowodem autentyczności dla rzeczy o dużej wartości, Pieczęć Swarovski potwierdza oryginalność kryształów w danym wyrobie i wyróżnia go na tle innych. Najnowsze zabezpieczenie wykonane jest wraz z hologramem na srebrnej folii. Na Pieczęci umieszczona została nowa nazwa kolekcji „Crystals from Swarovski”, podpis założyciela Daniela Swarovski oraz rok założenia firmy w 1895. Wszystko to podkreśla bogatą historę marki znanej na całym świecie.


By | 2017-07-09T21:23:58+00:00 05/08/2015|Biżuteria, Swarovski|2 komentarze

About the Author:

Oryginalna biżuteria z kryształami Swarovski

2 komentarze

  1. Agnieszka 26 czerwca 2016 at 21:52 - Reply

    Uwielbiam biżuterię ze srebra z kryształami Swarovskiego, które są naprawdę śliczne i urzekają mnie swoim urokiem. Bardzo dobrze, że artystyczna biżuteria, która jest sprzedawana jako oryginalna z kryształami Swarovskiego musi mieć prawdziwy certyfikat – super pomysł 🙂

  2. baileydeweese 7 grudnia 2016 at 19:27 - Reply

    Bardzo dobrze, że poruszasz takie tematy. Pozdrawiam

Zostaw komentarz