Czy wiesz, że…

…oryginalne wyroby z ekskluzywnymi kryształami odznaczają się najlepszym blaskiem i najwyższą jakością wykonania? Sprawdź, czy do biżuterii dołączony jest certyfikat autentyczności z hologramem. Każda pieczęć ma unikatowy numer. Identyfikator można zweryfikować na oficjalnej stronie.

Zasługujesz na najlepsze. Wybierz oryginalne.
Sprawdź: Jak rozpoznać oryginalne kryształy

Certyfikat Swarovski Biżuteria

Sprawdź oryginalność

Strona główna/Biżuteria, Swarovski/Sprawdź oryginalność

Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalne.

Do biżuterii z oryginalnymi kryształami Swarovski otrzymasz certyfikat autentyczności oraz Pieczęć Swarovski. To najnowsze zabezpieczenie z hologramem i unikatowym identyfikatorem. Zobacz, jak wygląda oryginalna Pieczęć Swarovski. Sprawdź, czy identyfikator jest autentyczny.

SPRAWDŹ ORYGINALNOŚĆ

Pieczęć Swarovski posiadają tylko i wyłącznie wyroby z oryginalnymi kryształami Swarovskiego. Tak jak tradycyjna pieczęć od wieków była dowodem autentyczności dla rzeczy o dużej wartości, Pieczęć Swarovski potwierdza oryginalność kryształów w danym wyrobie i wyróżnia go na tle innych. Najnowsze zabezpieczenie wykonane jest wraz z hologramem na srebrnej folii. Na Pieczęci umieszczona została nowa nazwa kolekcji „Crystals from Swarovski”, podpis założyciela Daniela Swarovski oraz rok założenia firmy w 1895. Wszystko to podkreśla bogatą historę marki znanej na całym świecie.


By | 2017-07-09T21:23:58+00:00 05/08/2015|Biżuteria, Swarovski|2 komentarze

About the Author:

Oryginalna biżuteria z kryształami Swarovski

2 komentarze

  1. Agnieszka 26 czerwca 2016 at 21:52 - Reply

    Uwielbiam biżuterię ze srebra z kryształami Swarovskiego, które są naprawdę śliczne i urzekają mnie swoim urokiem. Bardzo dobrze, że artystyczna biżuteria, która jest sprzedawana jako oryginalna z kryształami Swarovskiego musi mieć prawdziwy certyfikat – super pomysł 🙂

  2. baileydeweese 7 grudnia 2016 at 19:27 - Reply

    Bardzo dobrze, że poruszasz takie tematy. Pozdrawiam

Zostaw komentarz